Skup płyt winylowych

Skup płyt winylowych

Skup Płyt Winylowych Amicus
Adres: ul. Piłsudskiego 37B, 05-091 Ząbki
NIP: 1251529170
REGON: 361367488
Telefon: +48 514 092 499
E-mail: antykwariat.amicus@gmail.com
www.skupujemyksiazki.pl/skup-plyt-winylowych

Skup płyt winylowych Amicus prowadzi skup płyt winylowych i gramofonowych, które zawierają różne gatunki muzyczne. Skup płyt jest zainteresowany zarówno wydaniami polskimi jak i zagranicznymi. Oferują dojazd do klienta, bezpłatną wycenę na miejscy i od razu płatność gotówką.

 

Muzyka Miasta. Sklep płytowy / vinyl shop
Adres: Kolorowa 18, 00-001 Warszawa
Telefon: 790 822 337
E-mail: sklep@muzyka-miasta.pl

Skup płyt o nazwie „Muzyka Miasta” to mały niezależny skup przepełniony pasją do muzyki. Skupują płyty winylowe, gramofonowe, a nawet CD zawierającymi różne gatunki muzyczne. Oferują dobre ceny z bezpłatnym dojazdem do klienta. Jeżeli odpowiada Ci cena zaproponowane za skup winyli sporządzacie umowę kupna-sprzedaży i gotówkę masz od razu.

 

Skup płyt winylowych – antykwariat internetowy SkupKsiazek.com
Telefon: +48 508 245 450
E-mail: przemek@47-225.pl

Antykwariat internetowy SkupKsiazek.com po za skupem książek zajmuje się także skupem płyt winylowych i innych nośników. Skup działa na terenie całej polski. Posiadają własny transport więc mają możliwość odebrania nawet dużej kolekcji. Płatność dokonują natomiast po zakończeniu transakcji. Płacą gotówką!

 

Skup płyt winylowych polskich i zagranicznych
Telefon: +48 730 800 045
E-mail: info@skupujemywinyle.pl

Skup płyt winylowych skupuje polskie jak i zagraniczne wydania, które zawierają różne gatunki muzyczne. Skup prowadzi działalność na terenie całego Kraju. Oferuje dojazd do klienta, bezpłatną wycenę u klienta oraz płatność gotówką na miejscu. Skup jest zainteresowany zarówno pojedynczymi płytami jak i dużymi kolekcjami.

 

Superksiazka
Telefon: +48 570 127 589
E-mail: skup@superksiazka.pl

Chcesz sprzedać swoje winyle? Skontaktuj się ze skupem Superksiazka. Prześlij im zbiorowe zdjęcie płyt, które chcesz sprzedać i poczekaj na proponowana wycenę. Jeśli wycena zostanie zaakceptowana po płyty może zgłosić się pracownik skupu lub kurier. Koszty transportu pokrywa skup. Gotówkę dostaniesz podczas odbioru płyt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *